Do menší kuchyně, menší varná deska! Ale nikoli méně výkonná!

Spotřebiče

I malá kuchyňka může být vybavena moderními spotřebiči a kromě parády dopřát i potřebný komfort. Začít lze třeba takovou varnou deskou.

Bez některých spotřebičů se v kuchyni dá ještě obejít, ale rozhodně to neplatí o varné desce. A pokud jste majiteli spíše menší kuchyňky, jistě jste se setkali s menším výběrem a možnostmi při výběru různých spotřebičů.

Naštěstí varnou desku nemusíte nahradit nevzhledným vařičem, ale rovnou si pořídit sklokeramickou varnou desku Mora MEC 310 FF!

Jedná se o varnou desku s předním ovládáním. A pokud zrovna nejste milovníci dotykového ovládání, jistě Vás potěší to klasické knoflíkové. Varná deska Mora MEC 310 FF má dvě varné zóny, které jsou Hi-Light.

Co to znamená? Jedná se o typ varné zóny, která ke svému zahřátí potřebuje cca 3 vteřiny. Stačí tedy velmi krátký čas k maximálnímu výkonu. Kromě místa je tedy ušetřen i Váš čas.

Varná deska Mora MEC 310 FF byla vyrobena v černém provedení se zkosenými okraji a nejen pro Vaše bezpečí je také dále vybavena zbytkovým ukazatelem tepla.

Pokud si tedy stále ještě myslíte, že ve Vaší kuchyni musí strašit klasický dvouplotýnkový vařič, tak jste zkrátka na omylu a je nejvyšší čas poohlédnout se po nějaké modernější a pohlednější variantě, nemyslíte?

© 2023 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang