DOKONALÉ VOUSY Zastřihovač vousů Remington MB 320 C

Spotřebiče

Jste nuceni si svou pěstovanou bradku stále zarovnávat klasickým holícím strojkem? Máte jen strojek na tvář a tím zarovnáváte i bradku? Je to nesouměrné a časově náročné? Vaše bradka si zaslouží svůj vlastní strojek na úpravu. Zastřihovač vousů Remington MB 320 C je vyroben speciálně pro vaši bradu a její dokonalé zastřihování. Vaše bradka bude upravená, souměrná a stane se vaší chloubou. Zastřihovač vousů Remington MB 320 C je to pravé pro vaše vousy na bradě a okolí, je to ten pravý pomocník pro jakékoli úprav a tvary, které si vymyslíte.

Zastřihovač vousů Remington MB 320 C je vybaven čepelemi s karbon-diamantovým povrchem, které jsou o 400% pevnější než ocelové. Remington je použil pro jejich delší životnost a prvotřídní střih. S jinými čepelemi nedosáhnete takového výsledku jako s těmito. Ano, i materiál čepelí přispívá lepšímu výsledku při zastřihování. Tyto čepele není potřeba olejovat.

Na hřbetu zastřihovače je umístěné kolečko k nastavení délky střihu. Na kolečku je přednastaveno 9 délek (1,5 – 18 mm). Pro vaše naprosté pohodlí je na přístroji umístěno okýnku Easy View kde se zobrazuje aktuální nastavení délky střihu.

Byla tu řeč o dokonalém zastřihování? Ano. Dokonalé zastřihování vašich vousů a tvarování bradky zajistí výklopný zastřihovač! Výklopný zastřihovač vám usnadní a zpříjemní dokonalé pěstování vaší bradky a zajistí její pohodlí. Stříhací jednotka je také vyklápěcí pro snadné čištění. Se střihem své bradky si můžete bez kabelového provozu hrát až 40 min. Přístroj má samozřejmě kontrolku, která indikuje potřebu nabití přístroje a hlídá i jeho nabíjení samotné.

Chcete dokonale střiženou bradku, dokonalé zastřižené vousy? Rovnoměrně oholenou tvář, nedbale elegantní oholení či dokonalý střih? Zastřihovač vousů Remington MB 320 C to je to pravé!!!

© 2023 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang