Dokonalý účes během chvilky

Spotřebiče

Nosit vlasy pořád ve stejném účesu Vás může časem trochu znudit. Co takhle si trochu zaexperimentovat? Jestliže máte rovné vlasy a chcete je občas trochu pozměnit na romantické vlny, nebo máte vlasy vlnité a chcete třeba jen bohatší účes, tak pro Vás máme tip na skvělé pomocníky.

Jsou jimi natáčky pro rychlé lokny Remington KF 40 E. Že se pro krásu musí trpět? Toto tvrzení v tuhle chvíli není tak výstižné, jelikož žádné nepohodlné spaní v natáčkách Vás v žádném případě nečeká! Dvacet kusů těchto sametově jemných natáček se postará o Váš dokonalý účes v extra krátkém čase. Mají voskové jádro pro udržení vysoké teploty, díky kterému vlasy vytvarujete rychleji a účes vydrží déle. Povrch natáček je teflonový, takže brání přichytávání a výsledkem je krásný hladký vzhled.

Jaké další přednosti mají natáčky Remington KF 40 E? Určitě oceníte ionizátor, díky kterému Vám nebudou vlasy všude létat, ale budou uhlazené a lesklé. K dispozici jsou 3 velikosti natáček a to 4 malé, 10 středních a 6 velkých. Můžete tedy vytvořit různé lokny a různé účesy. Tak na nic nečekejte a překvapte své okolí novým účesem!

© 2023 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang