GABA ZELENÝ ČAJ – ORGANIC

Recepty

Gaba zelený čaj organic

Zelený čaj je dnes všeobecně znám svým blahodárným vlivem na organismus. Gaba zelený čaj se zvýšeným obsahem gamma-amino-butyrové kyseliny (GABA) je vyroben z čerstvých lístků čajovníku vysoké kvality. Pod přísným hygienickým dohledem prochází čaj anaerobní úpravou (bez přítomnosti vzduchu), následným svinutím a sušením. Díky tomuto zpracování představuje Gaba zelený čaj  zcela nový, čistě přírodní produkt.

GABA je neproteinová aminokyselina, která je vlastní všem zeleným čajům a vyniká mnoha zdravotními účinky. Pozitivně působí při snižováni kevního tlaku, cholesterolu a reguluje tvorbu hormonů. Lze ji použít také ke zlepšení prokrvení a okysličení mozkových buněk, čímž zlepšuje soustředění a může pomoci i od následků mozkové mrtvice. Dále příznivě působí při zvýšené námaze, stresu a při bolestech hlavy z psychického přetížení.

Gaba zelený čaj je unikátní tím, že obsahuje až dvacekrát více GABA než běžný zelený čaj. Spojuje  tak kvality lahodného osvěžujícího nápoje a účinného doplňku stravy.

Vezmeme-li ji jako medikament, lze ji použít ke zlepšení krevního oběhu v mozku, zvýšení okysličení, ke zlepšení metabolismu mozkových buněk, nebo také může pomoci při léčbě následků mozkové mrtvice, následků zranění hlavy či ateromu cerebrálních artérií, jako jsou bolesti hlavy, hučení v uších či stavy zmatenosti.

Složení: 100% zelený čaj

Doporučené dávkování a příprava: 5-7g čaje v konvičce či jiné nádobce zalijeme 70°- 80°C teplou převařenou vodou. Po 10-15 vteřinách louhování můžeme čaj přelít přes sítko do šálků. Toto množství čaje vystačí k přípravě 5-7 nálevů s tím, že dobu louhování prodlužujeme u každého následného nálevu podle chuti.

Uskladnění: Uchovávejte v suchém, chladném a stinném místě.

Země původu: Čína

© 2023 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang