Holící strojek Remington R 5130 pro nejjemnější oholení

Spotřebiče

Jestliže patříte mezi muže, kteří stále neobjevili, nebo nepřišli na chuť holení holícím strojkem, pak je ten správný čas na změnu. Holící strojek Remington R 5130 vám dokáže, že holení s holícím strojkem je jemnější, pohodlnější a příjemnější. Určitě oceníte jeho vlastnosti i přednosti, mezi které patří například velice příjemná cena.

Hlavní výhodou holícího strojku Remington R 5130 jsou jeho čepele s titanovým povrchem, které jsou o 300% pevnější než čepele niklové a tím pádem zaručují mnohem delší životnost strojku než u  běžných strojků. Díky těmto titanovým čepelím docílíte také prvotřídního, přesného střihu. Na strojku se nachází 3 na sobě nezávislé plovoucí hlavy, jenž se dokonale přizpůsobí konturám jakéhokoli obličeje. Holící strojek Remington R 5130 oplývá také výkyvným krkekm pro maximální přizpůsobení težko dostupným místům, převážně oblasti krku a brady.
Holící strojek Remington R 5130 je plně omyvatelný, tudíž z něj bezproblémů odstraníte veškeré nečistoty. Balení obsahuje akumulátor pro nabíjení, které trvá 90 minut do plného nabití, nebo pětiminutové nabití pro jedno oholení.

© 2024 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang