Mít “svůj koutek” na zahradě: zahradní nádrže

Dílna, stavba a zahrada

Kdo občas nepotřebuje vypnout. Zalézt si někam, relaxovat, být sám, urovnat si myšlenky. Míst kde tak můžeme činit je jistě celá řada, ale obzvláště v létě jistě rádi uvítáme čerstvý vzduch. Třeba na vaší chalupě či chatě. Máme pro vás výborný tip na vytvoření si tohoto místa za pomoci několika málo výrobků z naší nabídky, které však dohromady vytvoří naprosto kouzelnou atmosféru a vaší zahradě dodají další rozměr. Představujeme zahradní jezírka.

Zahradní jezírka přesvědčivě zkrášlí vaši zahradu a pobyt v jejich přítomnosti vám bude dělat radost. To je praxe, kterou objevuje stále čím dál tím více našich zákazníků. Není nad to si u něj jen tak nerušeně posedět, koukat jak se na hladině lehce vlní ozdobné lekníny či poslouchat bublání vody vytékajícího z chrliče ve tvaru typicky jezírkového živočicha. Stejně tak se ve vašem jezírku může zabydlet kačer divoký anebo další vhodná zvířena.

Postup pro vytvoření si tohoto místečka klidu a pohody je velmi jednoduchý. Na vhodném místě, nejlépe stinném, které ovšem nebude v blízkosti větších stromů, vyhloubíte jámu dle velikosti vámi vybrané vodní nádrže, které si z naší nabídky můžete vybrat o obejech 170, 260 anebo 450 l. Tyto nádrže disponují přirozeně tvarovanými okraji s velkorysou plochou pro rostliny a širokou bahenní zónou Jsou odolné vůči UV záření a mrazu a mají robustní PE odolný proti úderu. Neškodí rostlinám ani zvířatům. Další důležitou součástí vašeho jezírka bude čerpaldo či odsavač jezírkového kalu, který slouží k bezproblémovému odstraňování hrubých nečistot, vláknitých řas, kalu, listí a odumřelých zbytků rostlin z vaší zahradní vodní nádrže.

Mezi neodmyslitelné součásti vašeho zahradního jezírka patří bezpochyby dekorace, bez nichž by vaše jezírko byla pouze nádoba s vodou. V naší nabídce si můžete vybrat celou řadu ozdobných prvků od praktických chrličů vody v podobě roztomilé bronzové žabky anebo rybky. Dále třeba ozdobné lekníny, ať už plastové nebo vyrobené z hedvábí a v neposlední řadě také roztomilé a naprosto věrné imitace vodního ptactva. Až budete s výzdobou svého jezírka hotovi, finálního zkrášlení snadno dosáhnete za pomoci vhodného osvětlení, ať už to budou světla podvodní či plovoucí. Dobrou službu jistě vykoná i mlhovač, který vám na jezírku vytvoří náladové a fascinující světlené a mlhové efekty. V naší nabídce si pak pro naprosto dokonalý servis můžete vybrat z bohaté škály příslušenství a vaše jezírko bude ve stejné pohodě, jako vy při pobytu u něj.

Zahradní jezírka s průzračně čistou vodou, kde se mohou klidně a majestátně pohybovat ryby, kde kvetou lekníny a kde tryská vodopád je v dnešním uspěchaném světě ideálním místem pro báječnou relaxaci. Více již určitě není třeba dodávat. Zahradní jezírka si zcela jistě na své zahradě užijete a proto si z naší nabídky vyberte to nejvhodnější jezírko pro vás.

© 2024 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang