Křupavá snídaně, voňavá večeře

Spotřebiče

Pakliže jste gurmánem, který si nenechá ujít bohaté snídaně a prahne po nápaditých večeřích, určitě máte slabost i pro různé domací spotřebiče a pomocníky. Jedním z nepostradatelných doplňků je i určitě sendvičovač. Ale samozřejmě ani ten nemusí být jen tak ledajaký!

Právě sendvičovač Moulinex SW611533 Break Time je jedním z těch originálnějších. Je to dáno především jeho funkcí 3 v 1. S tímto sendvičovačem totiž úplně jednoduše připravíte nejen voňavé vafle, křupavé toasty, ale dokonce jej můžete využít i na grilování.

Kdo by si nezamiloval ty čtverečkované dobroty zvané vafle! Pokud si je navíc můžete připravit sami podle svého gusta a dát si je k snídani ještě teplé, věřte, že nebudete moci ani dospat. Pakliže vás překvapí nečekaná návštěva, nebo nemůžete stále nasytit vaše ratolesti, není nic jednoduššího než připravit tuhle skvělou sladkost.

Sendvičovač Moulinex SW611533 Break Time nabízí možnost připravit i čtvercové toasty či sendviče. Ať už jednoduchá a rychlá večeře, křupavý toast k salátu, anebo možnost, jak ještě využít tvrdší pečivo, každopádně věřte, že tenhle sendvičovač vám nikdy nevystydne!

Jakýmsi zlatým hřebem jsou určtiě grilovací desky. Pokud máte chuť na pořádnou fláktu nebo třeba i grilovanou zeleninu, není nic snažšího a rychlejšího než sáhnout po vašem všestranném pomocníkovi od značky Moulinex a rozjet grilování přímo na vaší lince!

© 2023 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang