Konečně kuchyně s vlastním stylem

Spotřebiče

Stále hledáte nějaký styl ve vaší kuchyni? Nevíte zda ji zařídit v moderním stylu nebo nakoupit kostkované ubrusy? Upřednostňujete jednoduchost ale nedáte dopustit na originální a zajímavé kousky? Značka DeLonghi vám v tom dnes možná udělá trochu jasno!

Mohlo by to znít téměř jako hádanka – co vznikne když skloubíme minulost a současnost? Na toto téma by se dali určitě napsat stovky stran esejí, úvah a vyprávění. Nám ale stačí jednoduchá odpověď – modelová řada Icona Vintage značky DeLonghi. Nevěříte a chcete vidět důkazy? Pojďme na to!

Tato modelová řada obsahuje vždy rychlovarnou konvici, toaster a espresso a můžete vybírat mezi sametově černým provedením, krémově bílou barvou, kombinací olivově zelené a hnědé nebo můžete sáhnout po barvě nebesky modré.

Rychlovarná konvice má obsah 1,7 litru a základnu otočnou o 360° a s ukazatelem hladiny vody. Tato buclatá konvice ve vás na chvíli vyvolá pocit retro stylu, ale náhle vás jedinečné  odstíny vrátí opět do současnosti aby vás jemné kontrastní doplňky zanesli v duchu až k prosluněné Itálii či antickému Řecku.

Toastovače mají kovové lakované tělo a jsou typizované na 2 plátky toastu či chleba. Jednoduše s ním můžete nejen pečivo opékat, ale i rozmrazovat dokonce lze nastavit i opékání z jedné strany. Velmi praktickým a nepostradatelným doplňkem je tácek na drobky. Který je v tomto případně navíc ještě extrémně hluboký.

A jakými funkcemi vyniká espresso? Jistě si oblíbítte “Cappuccino system”, který díky integrované trysce k napěnění mléka dokáže vykouzlit báječné cappucino. S tímto espressem můžete jednoduše využívat jak mletou kávu, tak i různé kapsle. Nezapomenutelnou chuť kávy zajistí 3 speciální kávové filtry s dvojitou stěnou, které umocní chuť každé kávy. Velmi příjemnou záležitostí je i nahřívání šálk, protože není snad nic horšího než pít výbornou horkou kávu ze studeného hrnku.

DeLonghi Icona Vintage je tu proto aby vaše kuchyně začala žít svým životem!

© 2023 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang