Letní road trip

Sport a outdoor

Letní koupání v přírodních nádržích a rybnících, vůně posekané trávy, jehličí, bzučení čmeláků a cvrkot cvrčků – to je jen zlomek z typicky letních ingerdiencí, které přímo vybízí například k nějakému tomu letnímu road trip (pro škarohlídy – výletu automobilem). Vzít jen to nejnutnější s sebou, natankovat plnou a vyrazit bez plánování přímo za nosem. Na křižovatkách si házet mincí, zastavit se u každé vodní plochy, užívat si naprosté svobody. Co víc si přát. Snad jen toliko praktické věci, které vám nebudou při výletě v autě překážet. My pro vás jeden báječný tip máme – varnou konvici 12V.

Ať už na cesty po světě jen tak na blind nebo jen na dovolenou, pro cesty autem je vždy moudré vybrat jen takové věci, které skutečně využijeme, abychom si cestu autem užili a neohrožovaly nás padající věci ze všech stran. Takovou sympatickou, co do rozměrů velmi skromnou, přesto užitečnou věcí je varná konvice 12V. Ideální je pro cesty ve dvou. Tato varná konvice je akorát tak velká na přípravu ranních dvou šálků kávy nebo čaje. Tyto šálky jsou samozřejmě součástí balení stejně jako sítko na čaj, držák na uchycení konvice a také vymezovací adaptér. Všechny tyto součásti jsou navíc perfektně uschované uvnitř konvice, takže s tímto výrobkem nezaberete ve vašich zavazadlech téměř žádný prostor a ještě vždy všechny součásti ke konvici najdete pospolu uvnitř.

Naši zákazníci si tento produkt velmi oblíbili a přišli i na jeho další uplatnění. “Dobře fungující konvice,s dvěma hrníčky,sítkem a podstavcem,díky kterému lze v konvici přihřívat i flašku pro děti,což je na cestách s malým ditětem velké plus…”.

Využijte tedy proto naší jedinečné nabídky a pořiďte si praktickou konvici do auta, která vám, ať už se vydáte kamkoliv, skvěle poslouží a nebudete se muset omezovat na místa, kde je dostupná klasická zásuvka do elektrického proudu. A nezapomeňte se podívat také na další prima výrobky vhodné do auta v sekci “doplňky-electro” na Nakupka.cz.

© 2023 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang