Manipulace s odpadky je možná i bez bakterií

Domácnost a nábytek

Bakterie a viry číhají všude kolem nás. Ať už jedete hromadným dopravním prostředkem, dotýkáte se tlačítek výtahů a zvonků nebo vyhazujete odpadky, všude se vystavujete působení těchto neřádů. Jak se proti alespoň některým těmto faktorům bránit?

Jednoduše! Pořiďte si odpadkový koš Helpmation Oval 2×40 l, DZT 80-4R. Ptáte se, jak Vás takový koš může ochránit? Je totiž bezdotykový – obsahuje infračervený senzor, který zaregistruje Vaší ruku nebo jakýkoliv jiný objekt až do vzdálenosti 20 cm, což je tak akorát, aby se koš sám neotevíral, pokud kolem jen procházíte, ale zároveň jste si při vyhazování odpadků do koše mohli udržovat potřebnou vzdálenost.

Koš je vybaven patentovaným mikročipem Helpmation, díky kterému má baterie výjimečně dlouho životnost, pokud se bude koš v průměru otevírat třicetkrát denně, vydrží Vám baterie půl roku. Otevírání víka je díky funkci Silent System neobyčejně tiché, není proto nutné se obávat nechtěných zvuků při používání koše v nočních hodinách. Koš Helpmation Oval 2×40 l, DZT 80-4R je navíc snem každého ekologa, je rozdělen do dvou nádob a každá používá vlastní pytel na odpadky, je tedy jako stvořený pro třídění odpadu.

Nádoby mají každá objem o velikosti 40 litrů, celkem tedy můžete využít až 80 litrů prostoru, poskytuje tedy dostatečně místa pro jakkoliv náročného uživatele. Nemusíte se vůbec bát koš umístit i do velmi reprezentativních prostor, je elegantně vyveden v nerezové oceli a částečně i černé barvě, odpadkové pytle jsou navíc důmyslně ukryté uvnitř koše a nečouhají nevzhledně ven.

Koš, který nebude hyzdit žádnou místnost, můžete do něj třídit odpad a navíc omezí Váš styk s bakteriemi, prostě musíte mít! Pořiďte si koš Helpmation Oval 2×40 l, DZT 80-4R a jednou provždy vyřešíte problém s bakteriemi usazenými na víku odpadkových košů.

© 2023 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang