Mlýnek na maso

Spotřebiče

Jistě, každý si může koupit mleté maso v jakémkoliv obchodě. Avšak na domácím mletí je zkrátka něco speciálního. Takové mletí se pak zajisté neobejde bez kvalitního mlýnku na maso. Jak jej vybrat a zakoupit?

Celosvětově známé firmy, zejména BOSCH, ETA či Philips, se mimo jiné zabývají výrobou domácích spotřebičů – pomocníků do kuchyně. A právě tyto šikovné mlýnky jsou určeny pro milovníky masa. Mlýnky na maso jsou napájeny elektrikou, nemusíte se tedy obávat únavného mletí ručně. Mlýnky na maso jsou vhodné zejména pro přípravu masových jídel z mletého masa, například karbanátků, masových placek a dalších pokrmů. Rádi experimentujete v kuchyni? Mlýnky na maso vás v tom zajisté podpoří.

Co mlýnky na maso usnadňují?

Moderní mlýnky na maso jsou spolehlivé strojky určené ke zpracování masa. Výkonné stolní mlýnky na maso jsou všestranně využitelné v domácnosti. Strojek je možno dovybavit o mlýnek na mák, lis na ovoce, mlýnek na obilí, citrusovač a různá struhadla.

Pokud nemáte v oblibě mleté maso z obchodů, můžete si namlít maso doma! Vždy tak budete vědět, jaké maso jíte a jistě si na něm velmi pochutnáte. Mlýnky na maso jsou silné a poradí si i s větším množstvím masa.

Jakými funkcemi disponují mlýnky na maso?

Některé solidnější mlýnky na maso mají kovové konstrukce, se kterými jejich kvalita ještě stoupá. Mlýnky mohou být vybaveny samostatným spínačem pro zpětný chod, různými kotouči na jemné, střední a hrubé mletí či úschovnou příslušenství v pěchovači. Častým doplňkem bývá nástavec pro plnění párků a klobás, s čímž si milovníci masa jistě přijdou na své. Samozřejmostí by měla být miska pro plnění, klíč pro výměnu kotoučů a prostor pro kabel. Mlýnky na maso jsou vybaveny jištěním, které chrání motor před zničením v případě zablokování. Mají pohodlnou rukojeť pro snadnou a bezpečnou obsluhu.

© 2024 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang