Multifunkční stolek

Domácnost a nábytek

Vaše malé potěšení už začalo chodit do školy a ještě jste nekoupili žádný stoleček ani židličku? Investice do tohoto multifunkčního studijního stolku Boke se určitě vyplatí, už jenom proto že tento stoleček se židličkou roste s vaším dítkem a tak už nemusíte kupovat každý rok nové vybavení.

Není to žádný výmysl, stoleček i židličku můžete přesně přizpůsobit vašemu dítku. K multifunkčnímu studijnímu stolku Boke je přiložena přehledná tabulka, podle které snadno nastavíte výšku židličky i stolečku.

Pro pohodlné psaní se deska stolečku může nastavit až na sedm poloh. Jako každý školní stoleček je vybaven úchytem na aktovku, tak i tento multifunkční studijní stolek Boke nesmí být pozadu a tak je ze strany háček na pověšení školního batohu.

Pod psací deskou naleznete box na propisky, tužky a další pomůcky, které budou určitě potřeba při plnění domácích úkolů, které vaše ratolest dostane ve škole. Školní knížka může z jakéhokoli stolečku klidně spadnout, protože nemá žádné zarážky či nic podobného, ale u tohoto stolečku jsou zarážky na knihu a tak se vaše dítko nemusí bát že mu kniha ze stolku jen tak sjede a spadne na zem.

Nemusíte se bát ani o zdravotního potíže z tohoto multifunkčního studijního stolku Boke, zaručuje totiž správnou polohu těla při psaní, čtení i malování, takže vaše dítko je v dobrých rukou, tedy spíše nohou, když mluvím o stolku a židličce. A jestli vás trápí že je tento multifunkční stolek v růžové barvě, tak se hned nečertěte, samozřejmě nabízíme tento multifunkční studijní stolek Boke i v modré barvě.

© 2023 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang