Nechte se hýčkat skvělou bublinkovou masáží

Spotřebiče

Máte stresující zaměstnání, vracíte domů unaveni a bez energie? Příjemná relaxace spojená s masáží je velice účinná na zbavení zbytečného tlaku a pomůže Vám si i těžký den krásně zpříjemnit. V teplé lázni se chodidla krásně prohřejí a to je opravdu vítané v těchto zimních obdobích.

Masážní přístroj na nohy Sencor SFM 3838 slouží k prokrvení pokožky nohou a celkovému zlepšení krevního oběhu. Na nohou je hodně reflexních bodů, které jsou spojeny s jinými částmi těla, jejich stimulací se uvolňují a léčí i jiná místa. Tímto přístrojem si můžete dopřávat teplé lázně s bublinkovým efektem a vibrační masáž. Touto masáží se docílí stimulování více než 400 bodů, což je důležité pro efektivní masáž nohou. Masážní přístroj na nohy Sencor SFM 3838 se postará, abyste se cítili lépe, kdykoli budete potřebovat.

V této masážní vaničce Vám zůstane díky topným tělesům teplá voda tak dlouho, jak si jen budete přát. Masážní přístroj na nohy Sencor SFM 3838 můžete používat kdekoli – u oblíbeného televizního pořadu, u dobré večeře nebo v koupelně se svíčkami a vonným olejem pro lepší relaxaci těla i duše.

© 2023 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang