Nechte se nahřát infračerveným zářením! Uzdraví Vaše neduhy i špatnou náladu

Spotřebiče

Máte rádi teplo a nacházející dlouhá zima Vás děsí? Máte bolesti kloubů, svalů a rádi byste měli hezčí pleť? Tak to infračervená lampa je něco pro Vás! Vánoce se blíží a tímto léčebným zázrakem můžete obdarovat i své blízké, kteří jistě tento dárek také ocení.

Infračervenou lampou Beurer IL50 je možné zahřívat celé tělo, kdy paprsky necháte působit na tu část těla, kde cítíte bolest. Tělo je působením infračerveného světla stimulované k léčbě, léčebné procesy je možné cíleně podpořit.

Může být použito jako doprovodná terapie při léčbě krčních-nosních-ušních onemocněních, ale i jako podpora při péči o pleť a pěstování krásy, obzvláště u nečisté pleti.

Například nahřátí části těla pro následnou masáž je cca 15 minut a poté se učinnosti masáží mnohonásobně zvyšují. V leže je možno nahřívat záda nebo nohy, intenzita je individuálně nastavitelná dle pocitu uživatele.

Infračervenou lampou Beurer IL50 řešíte problémy s bolestivými místy na Vašem těle, nemusíte již užívat prášky proti bolestem, nahřátí těla v zimních obdobích působí i pozitivně na Vaši psychiku. Infračervená lampa Beurer IL50 má navíc jednoduchý design, takže ji můžete mít klidně umístěnou i někde na skříňce a nemusíte ji stále uklízet. Ještě další infralampy nejen této značky naleznete v kategorii péče o tělo!

© 2023 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang