Neuteče před ním jediný drobek

Spotřebiče

Může to být možná i váš pes, který ostražitě číhá u stolu a nenechá na pokoji jediný drobek, který spadne při snídani na zem. Ale my máme na mysli skutečného profesionála na všemožné drobky, prach a jiné nečistoty. Pakliže máte pocit, že svým stávajícím vysavčem už jen jezdíte po koberci bez jakéhokoli výsledku, není na čase jen vyměnit prachový sáček, ale rovnou celý vysavač!

Skutečeně spolehnout se můžete na vysavače značky Electrolux. Jedním z perfektních modelů je Electrolux ZP 4020 Ergo Classic. Dokonale černá barva ve vás bude vzbuzovat pocit, že máte právě jedinečnou zbraň na všechny nečistoty, které na vás číhají na podlaze či jsou zavrtané v sedačce. A nebude to jen pocit!

Sáčkový vysavač Electrolux ZP 4020 Ergo Classic s příkonem 2000W je určen pro suché vysávání. Je vybaven regulací výkonu, kerá je umístěna na vysavači, pokud se tedy blížíte s vysavačem nepříklad k záclonám, doporučujeme výkon snížit! Součástí balení je vzduchový turbokartáč a v dnešní době samozřejmě nepostradatelná hubice na tvrdé podlahy. Nemusíte se tak bát žádného poškrábání vaší cenné podlahy, čemuž brání i měkká zadní kolečka.

Vzít z gruntu můžete vzít i vaši sedačku či postel, díky hubici na čalounění a vysokému výkonu jim dopřejete pomyslnou čistící kůru. A na ty nejmenší záhyby či úzké prostory spolehlivě poslouží štěrbinová hubice, který je rovněž součástí vysavače Electrolux ZP 4020 Ergo Classic! Akční radius vysavače je 9 metrů, není tedy potřeba každou chvíli zapojovat vysavač znova do další zásuvky. Uvidíte, jak budete mile překvapení, jak váš byt prokoukne!

© 2023 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang