Máte nudný jídelníček?

Spotřebiče

Pokud nemáte rádi jednotvárnost, co se týče jídla a máte rádi svůj jídelníček pestrý a často obměňovaný, tak se určitě neobejdete bez nějakého šikovného kuchyňského pomocníka, který ovládá více funkcí a vy tak můžete připravit různé pokrmy.

Stolní mixér už je součástí téměř každé domácnosti, ale dnes pro vás máme tip na mixér, který toho zvládne mnohem více než jen namixovat potraviny.

Jedná se o stolní mixér G21 Perfect smoothie, který disponuje vysokým výkonem 1500 W. Výhodou tohoto přístroje je, že kromě klasického mixování a míchání dokáže připravit sorbety, ovocné dezerty, koktejly, pomazánky a mnoho dalších.

Pro svůj vysoký výkon je velmi vhodný i pro RAW kuchyni. Součástí mixéru je i nádoba o objemu 2,5 litru, která je konstruována tak, abyste mohli připravit jak studené, vlažné, tak i horké pokrmy, jako jsou například polévky.

Mixér kromě polévek dokáže bez námahy připravit také omáčky, čerstvé přesnídávky či různá pesta. Čerstvé, konzervované či zmražené ovoce proměníte během chviličky v lahodné ovocné sirupy, pro které v kuchyni naleznete mnoho využití.

Pro stolní mixér G21 Perfect smoothie nejsou problémem oříšky ani maso. Ze syrového nebo vařeného masa či oříšků snadno vyrobíte vynikající másla či různé pomazánky. Mixér lze využít i na urychlení přípravy například rybí pomazánky z makrely.

S tímto kuchyňským pomocníkem snadno a rychle připravíte různé lahůdky a váš jídelníček nebude žádný stereotyp!

© 2023 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang