OPÁLENÍ Z DOMOVA Horské slunce Philips HB 175/01

Spotřebiče

Ahoj, ty jsi pěkně opálená? Kde jsi byla? Nikde. Jen v obýváku doma, koupila jsem si sluníčko od Philipsu. Chcete vypadat ještě lépe? Chcete být celý rok nádherě opálená? Nemusíte nikam jezdit! Vemte si kus sluníčka domů a perfektní výsledek je zaručen. Při opalování můžete relaxovat nebo popíjet kávu s kamarádkou. To záleží na Vás. Philips bude zatím opalovat vaše tváře a dělat vás hezčí.

Horské slunce Philips HB 175/01 je obličejové solarium. Sestává se ze 4 zářivek Philips CLEO 15W. Jsou to speciální zářivky, které zajišťují vysoce účinné opalování. Díky těmto trubkám získáte přirozený odstín opálení. Opalovací plocha 27 cm x 21 cm je dostatečně velká, aby opálila i váš krk a dekolt. Navíc díky reflexnímu systému, který využívá ultrafialového záření, budete opálená jisto jistě stejnoměrně.

Horské slunce Philips nabízí dvě polohy stojanu. Obě polohy jsou v takovém sklonu, aby slunce dopadalo na váš obličej v tom nejlepším opalovacím úhlu. Toto sluníčko je vybaveno nečekanou specialitkou. Přístroj má svůj paměťový záznam, který uchávová v paměti až 2 různé opalovací postupy. Hlavně počítá kolikrát jste se opalovali a to pro bezpečnost vaší pokožky.

Vždy když se budete opalovat nezapomeňte si nasadit ochrané brýle na oči. Ultrafialové zářezí opaluje, ale oči je nutné chránit. V každém balení najdete 2 páry brýlí pro ochranu vašeho zraku. a pokud by se stalo, že při opalování usnete, je automaticky nastaven časovač, který slunce po 60 minutách vypne. Tak a teď nic nebrání tomu, abyste začali s opalováním…..

© 2023 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang