Pánové, už nevíte co na sebe?

Domácnost a nábytek

A rozhodně to není tím, že by váš šatník zel prázdnotou. Spíš to bude tím, že večer hlasí na každé stanici jiné počasí a namísto zatažené oblohy vás spaluje slunce. Nerozčilujte se už více ohledně počasí a pořiďte si metostanici a buďte rosničkou sami sobě!

Abyste nemuseli dlouho hledat, vybrali jsme za vás. Meteostanice Hyundai WS1806 Boy bude vaším nový rádcem. Už se vám jen tak nestane, že se budete potit na ulici v džínách, zatímco všichni budou mít kraťasy.

Chytrý Weather Boy, který se zobrazí na meteostanici, bude totiž ideálně oblečený do počasí, které vás venku čeká!

Meteostanice Hyundai WS1806 Boy samozřejmě nepřináší jen infromace o teplotě. I když ty jsou samozřejmě nejdůležitější. Kromě oblečeného chlapečka, je vybavena ještě další řadou funkcí.

Jednou z nich je praktická funkce času a kalendáře, dokonce si můžete nařídit i budík. Meteostanice také poskytuje informace o tlaku, vlhkosti, fázích měsíce či času východu a západu slunce.

Meteostanice Hyundai WS1806 Boy zobrazuje i předpověď počasí v podobě malých ikonek, takže letmým pohledem můžete ráno zjistit, co vás čeká a jak se vlastně obléknout.

© 2023 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang