Podlahový mop

Domácnost a nábytek

Myjete podlahu pěkně postaru jenom s hadrem navlečeným na koště? Nebo si raději ulehčujete práci a pořídili jste si mop? Ve druhém případě oceníte dalšího pomocníka, který vám ulehčí úklid prováděný mopem.

Pokus už vlastníte podlahový mop typu TWIST, bude jeho skvělým doplňkem vědro Leifheit 55300 TWIST s rotačním ždímáním, který, jak už název napovídá, pracuje na bázi ždímání mopu pomocí rotace, při kterém se využívá speciální princip rotačního odstředivého ždímání. Co je výhodou tohoto způsobu ždímání? Především hygiena. S tímto vědrem nebudete muset na mop nikdy sahat a přesto se vám ho podaří vysušit tak dobře, jak je to jen možné.

Vědro  Leifheit 55300 TWIST s rotačním ždímáním vám umožní nastavit ideální vlhkost mopu přesně podle vašich potřeb a typu podlahy, kterou potřebujete vytřít. Ať už doma máte linoleum, dlaždice nebo třeba dřevěné parkety, nic nebude překážkou. Vědro má objem sedm litrů, takže pokud máte rádi hodně vody v kbelíku, vědro bude pro vás jako stvořené. Leifheit je zavedenou značkou úklidových produktů, čehož důkazem je fakt, že na produkt je nabízena záruka dokonce tři roky!

Vědro Leifheit 55300 TWIST s rotačním ždímáním Vám neuvěřitelně ulehčí ždímání mopů. Jednou ho použijete a nebudete se už tohoto dokonalého a neuvěřitelně čistého ždímání chtít vzdát.

© 2023 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang