Praktický pomocník na cesty!

Spotřebiče

Chystáte se kempovat nebo třeba na nějaký vícedenní výlet? Pokud ano, tak se vám určitě bude hodit nějaká rychlovarná konvice v cestovní verzi, která vám nezabere moc místa, ale zároveň se tak nepřipravíte o váš ranní šálek kávy nebo čaje.

Dnes pro vás máme tip právě na jednoho takového šikovného pomocníka. Jedná se o cestovní rychlovarnou konvici Concept RK-7010 o objemu 0,4 litru. Předností je automatické přizpůsobení napětí a navíc je vybavena dvěma plastovými šálky pro připravované nápoje. Šálky můžete uschovat v nylonovém sáčku, který je součástí příslušenství. Sáček se dá zastrčit do konvice, ušetříte tak místo a tato cestovní rychlovarná konvice vám tak opravdu nezabere téměř žádné místo.

Rychlovarná konvice disponuje funkcí automatického vypnutí při bodu varu a ochranou proti přehřátí.  Funkci automatického přizpůsobení napětí jistě oceníte právě na cestách, kde je největší pravděpodobnost výskytu rozdílného napětí. Jistě také oceníte praktické tlačítko otevírání víka. Pokud si pořídíte cestovní rychlovarnou konvici Concept RK-7010, tak získáte kvalitu s atraktivním designem za přijatelnou cenu. Pak už nezbývá nic jiného, než sbalit stan a vyrazit na vodu či kempovat.

© 2023 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang