Připravte si sodovku nebo skvělou limonádu v pohodlí domova

Spotřebiče

Máte rádi sodovku nebo různé ovocné limonády? Vyrobte si svoje vlastní podle chuti! Naprosto snadno Vám to půjde s výrobníkem sodovky, který určitě znáte z televize nebo od svých přátel, kteří ho již používají.

S výrobníkem sodovky SodaStream FIZZ WHITE – IceAge 4 připravíte sodovku nebo perlivou limonádu během chvilky a jelikož pracuje na mechanickém principu, tak nepotřebujete žádné baterie, ani elektrickou energii. Výrobek je vybaven digitálním displejem s novou patentovanou technologií Fizz chip, která Vám umožní připravit dokonale nasycené nápoje, aniž byste se museli obávat nedostatku bublinek.

Kromě výrobníku sodovky SodaStream FIZZ WHITE – IceAge 4 obdržíte v sadě bombičku CO2 o kapacitě až 80 litrů sodové vody, láhev na sodu s nerezovým dnem a navíc ještě tvořítko na led s motivem Ice Ige 4, což jistě ocení hlavně děti. Dokoupit si můžete různé sirupy na limonády, kterých je opravdu spousta na výběr včetně “light” verzí bez cukru, takže i ti nejnáročnější si přijdou určitě na své. Tato sada zcela jistě potěší i jako dárek.

© 2023 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang