Pro dlouhodobé skladování potravin

Spotřebiče

Děláte velké nákupy a některé jídlo se vám dříve zkazí než ho spotřebujete? Je na čase s tím něco udělat! Díky jedinečné technologii se odsaje vzduch ze sáčku s potravinami a potravinám tak prodloužíte dobu spotřebitelnosti. 

Pro dlouhodobé uskladnění potravin je vhodné použít vakuovačku Concept VA-0020. Do speciálních vakuových zip sáčků s ventilkem nebo do vakuových dóz vložíte potraviny, díky prstům nebo přiloženého klipsu sáček uzavřete a poté vzduch odsajete pomocí zabudovaného ventilku a na vakuovačce Concept VA-0020 stačí stisknout tlačítko a vzduch je odsát ze sáčku.

Potraviny, které zabalíte do vakuových sáčku vakuovačkou Concept VA-0020 mají prodlouženou dobu skladovatelnosti oproti klasickému balení, což znamená že potravina uložená v mrazničce vydrží z šesti měsíců až na 2 až 3 roky (maso, zelenina, ovoce), a v chladničce prodloužíte životnost surovin z jednoho týdne až na šest týdnů (uzeniny, sýry).

Opakované a snadné použití je u vakuovačky Concept VA-0020 předností, kupujte suroviny na které máte právě chuť a když budete vědět že je v blízké době nespotřebujete, uložte je do vaukových sáčků a máte vystaráno!

© 2023 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang