Rovné, nebo vlnité vlasy? Se speciální žehličkou jde obojí

Spotřebiče

Pokud si, dámy, chcete zpříjemnit život a být stále krásná mrkněte na náš tip pro perfektní vlasy, žehličku na vlasy Remington S 5500 Sleek & Smooth Slim. Tuto žehličku s nezbytnými funkcemi oceníte jak doma, tak při cestování.

Každá žena ocení, že se žehlička zahřeje až na provozní teplotu 210°C během pouhých 15 sekund. Zdokonalený keramický povrch žehličky na vlasy Remington S 5500 Sleek & Smooth Slim Vám zaručí dvakrát hladší skluz a třikrát trvalejší výsledek, díky čemuž se nemusíte bát, že se Váš účes brzy zničí.

110 mm dlouhé úzké plochy spolu s plouvoucími plochami zajistí dokonalé vyrovnání. Samozřejmě se tato žehlička Remington neobejde bez kvalitního digitálního displeje, který Vám ukazuje aktuální teplotu v rozmezí od 150 do 230°C. Když budete chtít žehličku vložit do tepluvzdorného pouzdra, které je dodáváno spolu s žehličkou, můžete uzamknout kloub žehlících kleští.

V případě, že v samém shonu příprav do práce či na večírek, zapomenete žehličku vypnout automaticky se po 60 minutách sama vypne.

Rozdíl mezi kulmou a žehličkou na vlasy

Každá žena chce mít hezké a upravené vlasy. Existuje mnoho různých nástrojů a přístrojů, které slouží k úpravě vlasů. Dva z nejpopulárnějších nástrojů jsou žehlička na vlasy a kulma. I když oba tyto přístroje slouží k úpravě vlasů, liší se ve funkci i výsledku.

Žehlička na vlasy je oblíbeným nástrojem pro rovnání a vyhlazování vlasů. Je vybavena tenkými keramickými nebo titanovými destičkami, které se zahřívají a vtlačují vlasy mezi sebe. Tím se vytváří tlak, který změkčuje vlas a umožňuje mu snadno získat požadovaný tvar. Žehlička na vlasy je velmi efektivní při rovnání kudrnatých vlasů nebo při vytváření hladkých a lesklých účesů. Je také vhodná pro vytváření jemných vln.

Na rozdíl od žehličky na vlasy je kulma navržena tak, aby dodala vlasům objem a tvar. Kulma je vybavena válcovým nebo kuželovitým tvarem, často s povrchem z keramiky nebo turmalínu. Vlasy jsou zvlněny kolem kulmy a drženy po určitou dobu, aby se vlhkost uvnitř vlasového folikulu vyrovnala a zaujala nový tvar.

Výsledkem je vytvoření plných a objemných vln nebo pružných kudrlin. Kulma je ideální pro ty, kteří si přejí zvýšit objem svých vlasů nebo vytvořit efektní vlny a kudrlinky.

Dalším rozdílem mezi žehličkou na vlasy a kulmou je jejich použití a technika. Žehličku na vlasy lze použít na suché vlasy. Stačí ji přiložit ke kořínkům a pomalu ji pohybovat po celé délce vlasů. Kulma je na druhou stranu často používána na vlasy ještě vlhké, neboť vlhkost pomáhá definovat vlny a kudrlinky. Vlasy jsou zvlněny kolem kulmy a drženy v teplu po určitou dobu, aby se nový tvar ustálil.

Oba nástroje je důležité používat s opatrností, aby se zabránilo poškození vlasů. Ještě důležitější je použití ochranného spreje nebo séra před použitím jakéhokoli tepelného nástroje na vlasy, aby se minimalizovalo riziko poškození vlasů.

Závěrem je tedy možné říci, že žehlička na vlasy a kulma mají různé funkce a výsledky. Žehlička na vlasy je ideální pro rovnání vlasů nebo vytváření hladkých účesů, zatímco kulma je nejlepší pro vytváření objemu a vln nebo kudrlin. Je důležité správně používat oba nástroje a chránit vlasy před přílišným teplem. Každá žena si může vybrat podle svých preferencí a účesů, které chce vytvořit.

© 2024 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang