Vyžehlete si vlasy jako od profesionála

Spotřebiče

 Trápí Vás splihlé a nevýrazné vlasy? Tak nyní si dovolujeme Vám oznámit, že tomuto trápení je konec! Dnes Vám představíme Žehličku na vlasy BaByliss GPB020E, která Vaše neposlušné vlasy nejen zkrotí, ale i vyžehlí a dodá jim úžasný objem.

Doposud žehličky na vlasy sice Vaši hřívu krásně narovnaly, to ale způsobilo na jednu stranu sice rovný účes, ale splihlý a bez objemu, Žehlička na vlasy BaByliss GPB020E má ale tu úžasnou funkci, a sice funkci napařování, díky které je konec splihlým účesům!

Díky možnosti nastavení teploty až na 230°C se této žehličce zaručeně poddají i ty nejneposlušnější kadeře. Naopak, pokud nemáte vlasy tak nepoddajné a bojíte se, že by se Vám zbytečně ničily – žádný problém – Žehlička na vlasy BaByliss GPB020E má totiž 10 stupňů nastavení teploty (od 170°C – 230°C), tudíž každý z nás si jistě najde svůj požadovaný stupeň na žehlení. Ale to stále není vše! Aby Vaše vlasy měly opravdu co největší komfort, tak Žehlička na vlasy BaByliss GPB020E má dále funkci ionizace, která zajistí, aby žehlení bylo opravdu co nejvíce šetrné.

© 2023 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang