Jaké má funkce fén Braun a proč ho používat?

Spotřebiče

Cuchají se Vám neustále vlasy? Neposlouchají Vás a nedrží tvar? Máte problémy s elektrizujícím účesem? Tomu všemu je teď konec. Nový fén Braun 2200 DF5 Satin Pro Ionic Vás všech těchto problémů zbaví. Budete ještě krásnější a mnohem klidnější. Nebudete muset stále svůj účes upravovat a s klidem ho můžete vystavovat na odiv okolí. Navíc zjistíte, že ukázat své nejkrásnější já, je s nejlepšími přáteli, dívky skutečně jednoduché!

Tyto výsledky potvrdily spotřebitelky – 94 procent žen uvedlo, že mají při používaní výrobku systému Satin Hair od Brauna viditelně hladší vlasy.

Jen málo co ovlivňuje vaši každodenní pohodu více než vlasy. Mohou být korunou vaší krásy a stejně tak i nejbolavějším místem. Fén Braun 2200 DF5 Satin Pro Ionic má snadno nastavitelné 3 teplotní stupně a maximální teplota je na úrovni, která je k vlasům šetrná.

Vynikající technologie Satin Ion uvolňuje proud negativně nabitých iontů. Proud iontů satin neutralizuje pozitivně nabité ionty ve vašich vlasech. Vlasy se tak nezacuchávají a plně odhalují svůj přirozený sametový lesk.

Je to účinek vynikající technologie a docílíte ho pouhým stisknutím tlačítka. Vynikající technologické zkušenosti firmy Braun a její jedinečná volba materiálu zajišťují, že se až o 50% více iontů dostane do vašich vlasů a to je již rozdíl, který vidíte i cítíte.

Fén Braun 2200 DF5 Satin Pro Ionic má aerodynamický tvar, který snadno zapadne pohodlně do vaší ruky. Fénování vlasů je pohodlnější a lehčí. Proud vzduchu je nastavitelný na dvě úrovně. Samozřejmě je fén vybaven i ochlazovacím stupněm.

Pozor! Toto není obyčejný vysoušeč. Je to nástroj, který dovede vaši krásu k dokonalosti a vaši duši přivede do azurového klidu. Je to Fén Braun 2200 DF5 Satin Pro Ionic.

Proč používat fén?

Snažíte se najít způsob, jak si udělat úžasný účes, který vám vydrží celý den? Jistě jste již slyšeli o fénech na vlasy, které mají nezapomenutelnou roli při každodenním stylingu vlasů. V tomto článku vám představíme několik výhod používání fénů na vlasy a proč byste se měli začít tímto přístrojem zajímat.

Rychlé schnutí vlasů

Jednou z největších výhod používání fénů je možnost rychle vysušit vlasy. Pokud máte hektický životní styl a nemáte mnoho času na stylizaci vlasů, fén je pro vás skvělým řešením. Díky výkonu fénů dochází k urychlení vypařování vody z vlasů a tím k jejich rychlejšímu schnutí.

Vytvarování a objem vlasů

Fény mají také schopnost vytvořit i objemné vlasy. Pokud máte jemné vlasy, může fén být vaším nejlepším přítelem. Pomocí difuzoru, který se připevní na fén, můžete vytvořit efekt plnějších vlasů a dodat jim objem. Stačí vlasy zvednout a přetáhnout je přes difuzor, který vytvoří speciální vzduchový proud a vytvaruje objem.

Snadnější styling

Fény na vlasy nejsou jenom pro vysoušení, ale také pro upravování účesu. Díky tepelnému efektu dokáží rychle zahřát vlasy a tak je snadno upravit pomocí kulatého kartáče. Můžete si vytvořit elegantní kadeře nebo zvlněné vlasy, aniž byste museli navštívit kadeřnici. Stačí vlasy namotat na kartáč, hřát je fénem a poté nechat vlasy vychladnout, aby se vytvořil požadovaný efekt.

Utužení účesu

Další výhodou fénů na vlasy je schopnost utužit vytvořený účes. Vlasy po vytvarování můžete jemně chladit pomocí studeného vzduchu fenu, což pomáhá utužit vlasy a prodloužit trvanlivost účesu. Tím se minimalizuje riziko rozpadnutí účesu během dne.

Vylepšení vlhkosti

Moderní fény na vlasy jsou vybaveny iontovou technologií, která pomáhá vyrovnat vlhkost vlasů. Ionty pomáhají eliminovat statickou elektřinu a uzavírají vlasovou kutikulu, čímž se snižuje pravděpodobnost vzniku krepatění vlasů. To znamená, že vaše vlasy budou hebké, lesklé a snadno se rozčesávat.

Doba úpravy

S použitím fénu na vlasy se zkracuje doba úpravy vlasů. Díky rychlému schnutí a možnosti vytvoření stylingu přímo doma, nemusíte trávit hodiny čekáním na to, až si vlasy přirozeně uschnou nebo navštívením salónu. S fénem na vlasy si můžete udělat profesionální účes během několika minut.

Používání fénů na vlasy má své výhody, které zahrnují rychlé schnutí vlasů, vytvoření objemu a snadnější styling, utužení účesu, vylepšení vlhkosti vlasů a zkrácení doby úpravy vlasů. Pokud se snažíte o rychlé a profesionální styling vlasů, fén na vlasy by se měl stát nedílnou součástí vaší každodenní péče o vlasy. Uvolněte svou kreativitu a vytvořte si úžasný účes přímo z pohodlí svého domova.

© 2024 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang