Už žádné noční můry – Security Pack Lokátory Fleetlock

Domácnost a nábytek

Věříme, že se najde spousta lidí, kteří považují svého krasavce na 4 kolech téměř za člena rodiny. Proto je pochopitelné, že při krádeži vašeho automobilu utrpíte nejen újmu finanční, ale i citovou. Proto jsme do naší nabídky zařadili produkt, díky kterému se již nebudete muset strachovat.

Security Pack Lokátory Fleetlock je v podstatě balíček bezpečnostních opatření pro případ krádeže, ale pomůže vám i například s kontrolou výdajů za pohonné hmoty nebo i ulehčit rodičovské povinnosti při zapůjčení automobilu svým potomkům.

Obsahem tohoto balíčku je:

Palubní jednotka Fleetlock

Ve zkratce se jedná o miniaturní lokátor vybavený 50ti kanálovým GPS přijímačem s vylepšenou technologií pro lepší příjem. Tento přijímač bezpečně (kódovaně) komunikuje s centrálou přes GSM/GPRS sítě.

Napájení je řešeno pomocí permanentního připojení k elektrické části vozidla, která je v chodu i v případě, že se vozidlo nepohybuje, nemusíte se však obávat, že by došlo k vybití baterie, jednotka se automaticky převádí do úsporného režimu pokud vozidlo není v chodu.

Provoz lokátoru je možný i v zahraničí díky vlastní SIM kartě s aktivovaným roamingem, součástí je dokonce i  pohybové čidlo a interní paměť na 15 000 poloh.

Autorizovaná montáž

Nemusíte být autoelektrikářem pro zapojení tohoto zařízení, vše je totiž zahrnuto v ceně, navíc servisní místa naleznete skoro po celé republice, případně si můžete objednat montáž kdekoliv (zde je na vás pouze úhrada nákladů za dopravu).

Předplacené služby sledování po dobu 6 měsíců – tarif pro ČR

Veškeré služby je možné ovládat pomocí jednoduché webové aplikace, s kterou se bez problémů naučí zacházet i absolutní laik a počítačový antitalent. Pomocí této aplikace můžete zjistit aktuální polohu vozu nebo můžete kontrolovat výdaje na paliva, aktuální stav STK apod.

Předplacené služby dohledu na 6 měsíců – připojení na Pult centralizované ochrany

Jedná se o nonstop dohled centrály nad vašim vozem s volitelnou aktivací. Díky nonstop provozu můžete tedy očekávat okamžitou reakci dispečera na problémovou situaci dnem i nocí.

Jak předejít krádeži auta

Krádeže vozidel jsou bohužel stále častým problémem, se kterým se mnoho majitelů aut musí potýkat. Proto je důležité věnovat pozornost prevenci a přijmout opatření, která pomohou předejít krádeži auta. V následujícím článku se podíváme na několik užitečných tipů, jak minimalizovat riziko této nepříjemné situace.

Parkování na bezpečném místě

Vyberte si vždy dobře osvětlené a rušné místo k parkování. Nechávejte své vozidlo na místech s kamerovým systémem, pokud je to možné. Vyhněte se parkování na opuštěných a odlehlých místech, která mohou poskytovat ideální podmínky pro krádeže.

Využití zabezpečovacích zařízení

Investujte do kvalitních zabezpečovacích zařízení pro váš vůz. To může zahrnovat například alarm, GPS sledovací systém, imobilizér, mechanickou závoru na volant nebo zablokování palivového systému. Tyto zařízení mohou odstrašovat zloděje a při pokusu o krádež okamžitě upozornit majitele nebo bezpečnostní služby.

Neponechávejte hodnotné věci ve vozidle

Mnoho krádeží aut se děje kvůli cenným věcem, které majitelé ponechávají ve vozidle. Pokud musíte něco nechat v autě, schovejte to do zavazadlového prostoru a zakryjte ho neprůhlednou plachetkou. Věci, jako jsou tašky, peněženky, mobilní telefony nebo doklady, by měly být raději noseny s sebou.

Zamykejte dveře a okna

I když se to může zdát samozřejmé, mnoho krádeží aut se děje kvůli nedbalosti majitelů, kteří zapomínají zamykat dveře a okna. Při opuštění vozidla vždy pečlivě zkontrolujte, zda jsou všechna okna a dveře správně uzamčené.

Nechte klíče daleko od auta

Nevybírejte pohodlné, ale nebezpečné místo pro uložení klíčů. Zloději jsou velmi zruční a často mají takzvané „klíčové“ elektronické zařízení, kterým dokáží kopírovat signál vašeho klíče a otevřít vozidlo. Proto je důležité klíče skladovat na bezpečném místě, daleko od auta, ideálně ve vašem domě nebo bytě.

Sledujte své vozidlo

Když necháte své vozidlo na veřejném místě, pokuste se udržovat oční kontakt s ním. Zloději se obvykle vyhýbají autům, která jsou pod dohledem majitele. Pokud si všimnete podezřelých osob nebo činností kolem vozidla, neprodleně to nahlásíte místním bezpečnostním orgánům.

Krádeže aut jsou nepříjemným problémem, se kterým se musíme vyrovnávat. Avšak dodržováním těchto jednoduchých opatření můžeme minimalizovat riziko krádeže. Nezapomeňte na parkování na bezpečném místě, používání zabezpečovacích zařízení, nechávání hodnotných věcí mimo vozidlo, zamykání dveří a oken, ukládání klíčů na bezpečné místo a sledování vozidla. Buďte ostražití a nežádoucím událostem se tak budete moci vyhnout.

© 2024 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang