Sekat a štípat již jedině s Fiskarsem!

Dílna, stavba a zahrada

Potřebujete si na blížící se zimu nasekat dřevo do zásoby? Pořiďtě si to nejlepší na trhu, pořiďte si sekeru od Fiskars a štípání dřeva již pro Vás bude hračka!

Ano, přesně tak, to nejlepší ze seker, co momentálně náš trh nabízí je skutečně značka Fiskars. My Vám proto dnes chceme představit Sekeru Fiskars X25 štípací 122480, se kterou poznáte, že štípání dřeva nemusí být zas taková námaha, jak pro Vás doposud bývala.

První novinka se skrývá v samotném topůrku, jelikož je plastové a ne dřevěné, jak tomu doposud bylo, proto již nehrozí, že by čepel z topůrka spadla, protože je pevně obklopena plastem. Další „vychytávkou“

Sekery Fiskarshttps://www.nakupka.cz/zahradnici-pozor-nuzky-zahradni-fiskars-s111520-prevodove-dvoucepelove/ X25 štípací 122480 je samotná čepel, protože okraje rozšířeného klínu jsou zaoblené, čímž je usnadněno vytahování sevřené sekery ze špalku. Že je to stále málo? Tak přidáme další výhodu – pro vyváženou, přesnou a účinnější práci je těžiště sekery umístěno velmi blízko čepele, čimž je Vaše práce ještě o něco více usnadněna.

Snad už není co více dodávat, už jen stačí Sekeru Fiskars X25 štípací 122480 objednat a doslova si užívat štípání zásob dřeva na zimu.

Historie firmy Fiskars

Historie firmy Fiskars je plná inovací, podnikatelského úspěchu a neustálého rozšiřování sortimentu. Společnost byla založena již v roce 1649 ve finském městě Fiskars. Zpočátku se zabývala výrobou železných výrobků, jako jsou nástroje a zbraně pro potřeby finské armády.

V 19. století firma začala expandovat a prostřednictvím nových technologií a inovací se stala předním výrobcem kvalitních nástrojů. V roce 1830 vyvinula první železný nůž s dřevěnou rukojetí, který se stal okamžitým hitem. Firma si také v roce 1881 vytvořila svůj legendární logo se lvem. Toto logo se značí Fiskars i dnes používá a stal se symbolem kvality a spolehlivosti.

Ve druhé polovině 20. století se firma začala zaměřovat na výrobu domácích potřeb a zahradních nástrojů. V roce 1967 přišel revoluční průlom v podobě prvního plastového rukouvu na sekačku, který dramaticky zvýšil pohodlí a bezpečnost při práci. Tento průlomový výrobek ukázal, že Fiskars je stále inovativní a schopný reagovat na potřeby zákazníků.

V roce 1983 firma získala finskou společnost Hackman, která se specializovala na nádobí a kuchyňské nástroje. Tím se sortiment Fiskars rozšířil o další oblasti a firma se stala významným hráčem na trhu s domácími potřebami. V následujících letech si Fiskars díky svým kvalitním výrobkům získal mezinárodní uznání a postupně expandoval na nové trhy po celém světě.

V posledních letech se firma zaměřila na udržitelnost a ekologičnost svých výrobků. Fiskars se snaží minimalizovat svůj environmentální dopad a používá recyklovatelné materiály a šetrné výrobní procesy. Firma také investuje do výzkumu a vývoje nových technologií, které umožňují efektivnější využití zdrojů a snižování spotřeby energie.

Díky svému bohatému dědictví a neustálému inovování se Fiskars stal jednou z nejznámějších značek v oblasti domácího vybavení a zahradních nářadí. Produkty Fiskars jsou oceněny pro svou vysokou kvalitu, ergonomický design a dlouhou životnost.

Historie firmy Fiskars je příkladem úspěšného podnikání a dlouhodobého růstu. Firma si udržuje své postavení na trhu díky neustálému vývoji a inovacím, které odpovídají potřebám zákazníků. Slogan „Fiskars – Making the everyday extraordinary“ dokonale vystihuje filozofii firmy – dělat každodennost mimořádnou prostřednictvím kvalitních a funkčních výrobků.

Fiskars je dnes přední mezinárodní společností v oblasti domácích potřeb, zahradních nářadí a kuchyňských potřeb. Její původ a tradice sahají až do 17. století, ale její inovativní produkty a kvalitní značka jsou stále aktuální i dnes.

© 2024 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang