Sladké pokušení

Spotřebiče

Ať už k vám přijde nečekaná návštěva, nebo si k odpolední kávě nemáte co dát sladkého k zakousnutí, nejsnadnější odstrašení hladu je samozřejmě si v zít něco dobrého a to vafle.

Připrava vaflí je velice jednoduchá a můžete je dělat nejen sobě, ale celé rodině. V kuchařkách nebo na internetu určitě najdete spoustu receptů, podle kterých budete moci experimentovat a dělat vafle které vám opravdu chutnají. Můžete jíst vafle samostatně, nebo si na ně dát třeba jahodový sirup, šlehačku s jahodama, rozpuštěný med, vašim představám se meze nekladou, vyzkoušejte všechny kombinace.

Superrychý a plně automatický vaflovač Domo DO 9043W profi je pomocník jakého potřebujete. Bude vás poslouchat na slovo. Nastavitelný čas pečení se pohybuje od minuty a půl až do doby pečení čtyř minut, dále si můžete nastavit i kůrku vafle, prostě vše podle vašich představ. Kdyby se náhodou stalo že dáte moc těsta do vaflovače a už nevíte co dál, jak to těsto dostanete zpátky do misky, tak tento vaflovač Domo DO 9043 profi má odkapávací tácek aby vás tato nehoda nemohla překvapit.

Jakmile budou vafle hotové, vaflovač Domo DO 9043 profi oznámí signálem konec pečení a už se můžete těšit na ochutnávky a různé kombinace chutí, nebojte se experimentovat.

© 2023 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang