Snídaně a svačina od Disneyho – (nejen) pro děti

Spotřebiče

Může vám být i “-sát”, ovšem určitě slavné postavičky z dílny Walta Disneyho znáte. Mickey Mouse, Medvídek Pů, Goofy, Malá mořská víla… bylo jich hodně a baví děti, ale i dospělé celé dekády. Tu nejslavnější postavičku, Mickeyho, nyní můžete mít doma každé ráno a určitě vaše děti nebudou kvůli tomu muset od snídaně odbíhat k televizi. Stačí mít doma šikovné sendvičovače. My vám právě takové dnes nabídneme.

Připravit si ráno k snídani toasty, to je nejen způsob, jak chutně posnídat, ale i ušetřit spoustu času. Máte-li v rodině menší děti, které je občas k rychlejšímu jednání v přípravě do školy popohnat, určitě oceníte jakoukoliv radu, která vám, potažmo jim pomůže. My bychom jednu takovou radu měli. Udělejte jim snídani ve stylu jejich oblíbených kreslených postaviček. Sendvičovače Ariete Disney vám přesně takové snídaně vykouzlí a určitě se nemusíte omezit pouze na “potisky” klasických sendvičů. Díky nim si můžete vyrobit sendviče, které jsou sami o sobě hlavou Mickey Mouse. Věřte, že vaše děti se od jídleního stolu nehnou.

Například model Ariete Disney 198.1 v sobě skrývá funkci sendvičovače a vaflovače v jednom. V balení dostanete vyměnitelné plotny se kterými můžete vykouzlit sendviče jak s potiskem, tak vafle ve tvaru oblíbené postavičky. Snadná obsluha a čištění udělá jistě radost i dospěláckým uživatelům. Podobně i model Ariete Disney 198, který je levnější variantou předešlého a dokáže taktéž vytvoři oblíbené toasty s potiskem.

Disney však neprovází pouze hladové děti po ránu. S motivy slavných dětských hrdinů si můžete pořídit nejrůznější výrobky od výrobníků čokolády, popcornu, cukrové vaty či zmrzliny, přes uspávačky pro nejmenší až po třeba dětské regály. Všechny tyto výrobky a mnohé další naleznete v našem obchodě Nakupka.cz. Vyberte si a udělejte vašim dětem svět ještě zábavnějším.

© 2023 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang