Šup s tím pěkně do sklenice

Domácnost a nábytek

Kdy jindy je vhodnější doba na zavařování ovoce a zeleniny všeho druhu než právě teď? Vždyť sladkého letního ovoce si můžete užívat potom i v zimě a až budete slepovat linecké cukroví perfektní domácí rybízovou marmeládou, budete na sebe pyšní, jak jste se v létě činili.

Zapomeňte ale na obyčejné hrnce, ve kterých je zavařování neefektivní a zdlouhavé a velmi rychle by vás mohlo omrzet. Přicházíme s nabídkou zavařovacího hrnce Professor ZVH 301 X. Jedná se o nerezový zavařovací hrnec o objemu 30 litrů, do kterého bez problému naskládáte až 16 zavařovacích sklenic.

Příkon tohoto hrnce je 2500W a teplotu lze plynule nastavit od 30 do 100 stupňů. Díky vestavěnému výtokovému kohoutu se z něj ale navíc stává i univerzální hrnec s širokou škálou použití. Ideální je pro stáčení svařeného vína, čaje či kávy a dalších horkých nápojů.

Vzhledem k použitému materiálu se nemusíte obávat špatného vlivu na chuť potravin. Praktická je ochrana proti vyvaření či přehřátí a zelená kontrolka, která vás informuje o udržení požadované teploty. Zavařovací hrnec Professor ZVH 301 X lze díky zavíratelnému víku a teplně izolovaným držadlům i jednoduše přenášet.

Neotálejte a zavařte vše co vám přijde pod ruku! Zavářet nemusíte přeci jen ovoce, ale také zeleninu – nejlépe okurky, květák, mrkev, lusky či maso nebo omáčky a polévky!

© 2023 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang