Švýcarské kapesní nože Victorinox

Domácnost a nábytek

Švýcarské kapesní nože Victorinox není třeba příliš představovat. Vždy byly a jsou synonymem nejvyšší kvality a představitelem výrobků, které by neměly chybět ve výbavě žádného muže. Nepostradatelným pomocníkem jsou samozřejmě i ženám.

Značka Victorinox nabízí mnoho kapesních nožů pro různá využití, záleží jen na Vašich potřebách, který model zvolíte. Vždy si však můžete být jisti, že si volíte praktického společníka na celý život.

Model Victorinox TRADESMAN  je vybaven 18ti funkcemi. Samozřejmostí je velký zavírací nůž, vývrtka, otvírák na láhve, pinzeta a párátko. Speciální výbavou nože Victorinox TRADESMAN je pilka na dřevo a pilka na železo s pilníkem na železo. Za zmínku jistě stojí i multifunkční kleště se štípačkou drátů a nástrojem na lemování drátů.

Nůž je nabízen v tradiční nezaměnitelné červené barvě Victorinox s logem Helvétského kříže na střence. Společnost Victorinox poskytuje pro všechny své nože doživotní záruku na vady způsobené výrobní vadou či materiálem. Výrobky Victorinox jsou kvalitou, do které se vyplatí investovat.

© 2023 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang