Trouba elektrická pečící ETA 7149 90000 Dellica pro chleba

Spotřebiče

Již nyní přemýšlíte, co bude letos pod vánočním stromkem? Už teď nám začínají chladné dny, netrávíme tolik času venku a hledáme jiný zájem pokud možno doma. Úplnou novinkou je elektrická pečící trouba Dellica pro chleba, ve které si během chvilky připravíte chléb, na jaký máte zrovna chuť. Kdy se Vám stane, že ráno vstanete a máte byt provoněný čerstvým chlebem? Od chvíle, co si pořídíte i do své kuchyně novou elektrickou pečící troubu Dellica pro chleba, budete nadmíru spokojeni a už nebudete chtít nic jiného.

Trouba Dellica se hodí do velké i malé rodiny, protože chléb si můžete navážit, jak velký chcete, až do 1,5 kg. Skvělé na troubě je, že si chléb připravuje úplně sama. Možná je i příprava bezlepkového chleba, což mnoho lidí také uvítá. Vyberete si z 12 programů, jako například 3 programy na množství chleba, 3 programy volby barvy kůrky, možnost zpoždění začátku přípravy, tlačítko pause pro přerušení nastaveného programu a nechybí jeden přednastavený program na přípravu džemů.

V pekárně Dellica se totiž dá mimo chleba dělat také spousta jiných věcí jako, žemle, pizza, marmeláda, mazanec, buchty, vdolky a mnoho dalších chutných pokrmů. Ještě k vrcholu její dokonalosti – trouba Dellica má moderní nerez design s černou barvou. Pokud tedy nebudete vědět, co komu nadělit, věřte, že touto troubou potěšíte každého blízkého a ani Vy už nebudete chtít jiného pomocníka do své kuchyně.

© 2023 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang