Už žádná zbytečná nehoda

Auto-moto

Jezdíte často večer autem unaveni ? Po náročném dni v práci je těžké udržet za volantem pozornost. Následky nepozornosti za volantem však bývají fatální. Abyste se s podobnými následky nemuseli potýkat, máme pro Vás řešení!

Gadgets Spánkový alarm je neocenitelná pomůcka každého řidiče, který často jezdí na dlouhé únavné cesty. Je to výborný pomocník nejen všech řidičů kamionů, ale i lidí, kteří musí dlouhé hodiny pracovat, nebo studentů, kteří se do noci učí. Pokud se Vám nedostává spánku, trpíte únavou, ale potřebujete zůstat vzhůru, tento přístroj je pro Vás jako stvořený.

Gadgets Spánkový Alarm si jednoduše připevníte za ucho a začnou Vás monitorovat pohybové senzory zabudované v přístroji. Pokud začnete klimbat a bude Vám popadávat hlava tak, že klesne o více něž 20 stupňů, přístroj to ihned zaregistruje. Ptáte se, jak Vám dá Gadgets  Spánkový alarm najevo, že pospáváte a je nutné se vzbudit? Je to jednoduché! Prostě začne vibrovat a zvonit a to potrvá tak dlouho, dokud se mu nepodaří Vás probudit. Pokud nebudete chtít, aby Vás přístroj monitoroval, prostě ho vypnete a uložíte do pouzdra.

Gadgets Spánkový alarm chrání nejen Vaše auto, ale i Vaše zdraví a Vaše finance. Jeho cena je v porovnání se škodami, kterým dokáže zabránit, opravdu minimální.

© 2023 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang