Užijte si teplo i v zimě

Domácnost a nábytek

Jste unavení a vystresovaní z práce, nebo se třeba jen chcete zrelaxovat po náročném dni? Máme pro Vás tip na účinný a dokonce zdraví přínosný odpočinek a to v infrasauně.

V čem je odlišná infrasauna od klasické sauny? V infrasauně dochází k ohřívání nejen povrchu těla, ale proniká až do hloubky tkáně a tak se prohřívají všechny části těla rychleji, než při běžném saunování. V elegantní Infrasauně Hyundai Mallorca2 můžete odpočívat ve dvou a při Vaší ozdravné kúře dokonce poslouchat rádio nebo oblíbené CD.

Infrasauna Hyundai Mallorca2 je vyrobena z kvalitního kanadského jedlovce s nízkou sukovostí a smolnatostí. Teplo sauně dodávají uhlíkové panely, které zaručují rovnoměrné rozložení tepla v kabině. Teplotu si pohodlně nastavíte elektronickým ovládáním. 

Doba náběhu na provozní teplotu 50 – 60 °C je závislá na okolní teplotě a zabere 20 – 25 minut. Spotřeba za jeden saunovací cyklus, tedy 60 minut, je vyčíslena na 2,36 kWh, ale je také závislá na okolní teplotě a způsobu používání infrasauny. Tak neváhejte a vychutnejte si dokonalou a zdravou relaxaci v infrasauně!

© 2023 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang