V jednoduchosti je přeci krása

Spotřebiče

Chladnička jednodvéřová ARC 1570 je volně stojící chladnička například na Vaši chatu, do Vašeho zaměstnání, či do Vaší nové garsonky. Je vhodná zkrátka kamkoli, kde chcete ušetřit místo a neplánujete zamrazit vše, co Vám příjde pod ruku.

Nabízená chladnička od proslulé zančky Whirlpool je vybavena skleněnými policemi, zásobníkem na vajíčka a úchyty na lahve, to vše pro Vaše pohodlí a snadnou údržbu. Pro Váš komfort má možnost Chladnička jednodvéřová ARC 1570 změny otevíraní dveří, tudíž nemusíte přemýšlet do kterého rohu ji umístit.

Pro dokonalé splynutí s Vaší kuchyní a ostatními spotřebičemi je doplněna o výškově nastavitelné nohy. Vzhledem k tomu, že se v současné době snažíme všichni uspořit co nejvíce, je určitě výhodou, že Chladnička jednodvéřová ARC 1570 spadá do energetické třídy A, což je kategorie, do které spadají nejúspornější spotřebiče. Možná Vás neoslní nejmodernějšími funkcemi, které člověk ani kolikrát nevyužije nebo vůbec neví, že je daný spotřebič má, ale pokud zkrátka potřebujete uchovat potraviny čerstvé, tak nemusíte již hledat dále. Ne nadarmo se přeci říká, že v jednoduchosti je krása, ne?

© 2023 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang