Už jste dámy slyšely o vaření v páře?

Spotřebiče

Není žádným velkým tajemstvím, že profesionální kuchaři již od nepaměti používají pro pečení svých dobrot páru. Tato velice jemná metoda spočívá ve využití velké vlhkosti při nízké teplotě.

Parní trouby jsou vybaveny několika různými programy, každý se liší, a tak jsme pro Vás připravily krátký přehled některých funkcí:

  • Interval systém – při pečení či grilování dochází ke střídání horkého vzduchu a páry. Pečené maso tedy zůstává nádherně šťavnaté a křehké. Tato funkce je také doporučena pro zapékání mís, či přípravu nákypů.
  • Interval plus systém – jedná se o stejný systém jako Interval, ale navíc využívá mnohem více páry a tím tedy dochází k získání ještě větší vlhkosti.
  • Vital systém – program doporučený hlavně pro přípravu zeleniny , ryb a příloh. Můžete si sami nastavit teplotu páry a díky tomu můžete připravit jakékoliv jídlo.
  • Vaření v páře kombi – kompletní systém pro přípravu celého jídla, nejdříve běžným způsobem připravíte maso pomocí horkého vzduchu, poté přidáte zeleninu či přílohy a za pomocí systému Vital dojde v páře k dodělání příloh.

K dalším výhodám parní trouby patří i ohřívání jídel, neboť v páře při ohřívání nedojde k vysušení, či znehodnocení chuti vašeho jídla. Líbí se vám velice zdraví systém přípravy pochutin v páře? Neváhejte, v naší nabídce naleznete od základních levnějších modelů Ariston SO 100 až po špičkově vybavenou parní troubu Whirlpool AKZ 810 IX. Nebojte se investovat do svého zdraví, a nemáte-li dostatek financí nezoufejte, můžete využít nákupu zboží na splátky, více se dozvíte ZDE.

© 2023 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang