Varná deska sklokeramická Siemens ET 735501

Spotřebiče

Je hebká. Je hladká. Je lesklá. Má tmavou barvu. Víte o kom je řeč? Máte ve své kuchyni něco, co odpovídá tomuto popisu? Ne? Vy ještě nemáte sklokeramickou varnou desku ?! Chyba! Sklokeramická varná deska Siemens. Dnes pojem, který se objevuje na každém rohu. Fenomén hektické doby a potřeba moderní ženy. Varná deska sklokeramická Siemens ET 735501 je hladká, hebká, lesklá ve tmavém odstínu. Je to přesně ona, která svým vzhledem dovede přilákat a svou inteligencí vás připoutá.

Vaření se stane koníčkem a každodenní drogou. Sklokeramická varná deska ušetří mnoho energie a námahy při vaření a je o 25% účinější než plynová varná deska. Varná deska sklokeramická Siemens ET 735501 má standartně 4 varné zóny. 2 varné zóny jsou odlišné. Levá zadní varná zóna je tzv. pečící zóna. Je to klasická kruhová varná zóna, kterou můžete rozšířit na pečící zónu, z kruhové se stane oválnou, jako váš pekáč. Druhou odlišnou varnou zónou je přední pravá varná zóna. Je to tzv. dvouokruhová varná zóna, je vyobrazena jako kruh v kruhu. Menší kruh, představuje normální varnou zónu, kterou múžete rozšířit na větší varnou zónu, na velikost vnějšího kruhu. Ostatní dvě varné zóny tzv. jednookruhové se nedají rozšířit na větší varnou zónu.

Toto je neskutečná variabilita, kterou jste napříkladu litinového sporáku či plynového nemohli mít. Navíc sklokeramická varná deska Siemens je pevná, se senzorovým ovládáním. Veškeré nastavení vám neustále ukazuje pomocí digitálních číslic. Ochranou před spálením a kontrolou nad vypnutou varnou zónou je 2 stupňový ukazatel zbytkového tepla ke každé varné zóně. Varná deska sklokeramická Siemens ET 735501 je vybavena funkcí stoppSensor – okamžité vypnutí provozu.

Pokud by jste si nebyli něčím jisti a něčemu nerozumněli, podívejte se na náš článek – Jak si vybrat varnou desku, kde je vše potřebné o sklokeramických deskách vysvětleno.

© 2023 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang