Víte kolik jste vypili? Alkoholtester V-net AL-6000 lite,digitální

Auto-moto

Pokud si někdy dáte rádi skleničku a stejně tak patříte mezi pravidelné a časté řidiče, mít doma tento přístroj se určitě vyplatí. Alkoholtestery patří mezi spolehlivé pomocníky při zjišťování hladiny alkoholu v krvi a je lépe je mít ve vhodných situacích u sebe než zbytečně riskovat pokutu nebo něco mnohem horšího. V nabídce našeho internetového obchodu máme několik typů, z nichž vám dnes představíme digitální alkoholtester V-net AL-6000 lite.

Investovat do alkoholtesteru se určitě vyplatí. Nikdy nevíte, kdy se vám bude hodit. Dáte si doma k večeři pivo, najednou se vám ozvou přátelé, jestli si nevyrazíte a vy sednete do auta? Nikoliv. A byla by škoda čekat zbytečně dlouho, aby jste si byli stoprocentně jisti, že jste již dokonale střízliví. Alkoholtester vám tuto informaci podá neprodleně a vy tak nepromeškáte ani minutu. V naší nabídce máme jeden takový alkoholtester se všemi zásadními funkcemi a ještě pěkném balení. Jmenuje se V-net AL-6000 lite.

Alkoholtester V-net AL-6000 lite je kompletně digitální, kompaktní, přesný, spolehlivý a také elegantně vypadající. Samozřejmě také snadno ovladatelný, což v “náladičce” ocení jistě každný. Nicméně alkoholtestery jsou tu hlavně proto, aby vám ukázaly, že už alkohol krvi nemáte, proto se příliš nedoporučuje jejich používání v klasické opilosti. Ovšem tento model alkoholtesteru si poradí i se čtyřmi promilemi alkoholu v krvi, aniž by jste citlivá čidla poškodili. Postup změření si množství alkoholu v krvi je velmi jednoduchý. Přístroj je schopný přesného změření po 20 sekundách od zapnutí. Na reakci potřebuje 4 sekundy a následných 15 sekund potřebuje ke své regeneraci. Baterie vydrží až na dvě stovky měření. Senzory mají životnost celých tři tisíce měření, nicméně doporučuje se jednou za šest měsíců popřípadě po každých pětistech měřeních nechat přístroj odborně zkalibrovat.

Upozorňujeme však, že tento typ alkoholtesteru je s polovodičovým typem senzoru. Výhodou těchto alkoholtesterů je jejich nízká cena. Tyto přístroje jsou velmi levné a dostupné. Mohou být však používány pouze pro orientační kontrolu, nemohou být nikdy schváleny jako stanovená měřidla a nelze se na ně právně dovolávat. Jejich správné použití je pro osobní samokontrolu, maximálně pro pouze orientační kontrolu jiných osob.

V naší nabídce máme několik dalších modelů alkoholtesterů včetně dražších modelů s elektrochemickým senzorem. Tyto nesrovnatelně přesnější a spolehlivější přístroje jsou technicky podstatně náročnější a tomu samozřejmě odpovídá i jejich cena. Nicméně protože kontrola alkoholu se provádí většinou z důvodů nezanedbatelných rizik nejen materiálních, ale především zdravotních a často přímo ohrožujících životy lidí, je třeba vždy zvážit, zda šetření právě zde je úspora na správném místě. Budoucnost měření alkoholu v dechu ostatně rozhodně patří právě tomuto principu měření.

© 2023 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang