Voda v bazénu jak z křišťálové studánky

Dílna, stavba a zahrada

V dnešních dnech zdobí mnoho zahrádek bazény, pokud i Vy patříte k těm šťastlivcům, kteří se v těchto horkých dnech mohou schladit kdykoliv si vzpomenou doma na zahradě, tak nesmíte opomenout se pečlivě starat také o kvalitu vody v bazénu.

K základní péči o vodu Vám poslouží startovací sada Marimex AQuaMar Start, která obsahuje základní bazénové chemie, jež se postarají o kvalitní a čistou vodu. Toto balení obsahuje Chlor Shock, který zabraňuje usazování zelených řas na stěnách a dně bazénu, čož způsobuje nehezké zelené zbarvení vody. Další součástí balení startovací sady Marimex AQuaMar Start je Triplex mini pro pravidelnou dezinfekci od nežádoucích mikroorganismů. Další důležitou vlastností kvalitní vody pro koupání je její pH, jež je dobré měřit zhruba 1x týdně za pomoci pH testeru, který je také součástí balení spolu s přípravkem pH- pro regulaci kyselosti a zásaditosti vody.

Nyní již máte základní informace pro správnou péči o vodu ve Vašem bazénu, proto nemusíte složitě vybírat jednotlivé přípravky zvlášť, ale stačí si objednat startovací sadu Marimex AQuaMar Start a budete mít vystaráno!

© 2023 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang