Vše potřebné k SodaStream

Spotřebiče

Přáli jste si pod stromeček výrobník sodovky SodaStream? Vaše přání bylo vyslyšeno a vy si teď dopřáváte si sodovky plnými doušky? Ale pomalu asi začínáte pokoukávat po nějakém tom příslušenství a nových příchutích? V tom případě jste tady dnes na naši nabidku narazili naprosto správně a my vám tak můžeme nabídnout celou řadu šikovného příslušenství a sirupů různých příchutí!

Ať už jste zastánci klasiky jako je příchuť pomeranč nebo cola nebo raději experimentujete s novými druhy, uspokojíme vás všechny. Nabízíme sirupy v různých velikostech od 40 ml až po 504 ml a většina z nich je k dodaní ve velmi krátké době.

Pro ty, co drží dietu ať už dobrovolně či ne, máme v nabídce i sirupy light – tedy bez cukru. Pro milovníky alkoholu máme rovněž dobrou zprávu – SodaStream vyrobil i příchutě známýchi koktejlů, takže si doma můžete dát vynikající Cuba Libre nebo se osvěžit například Caipirinhou.

Pokud byste si nemohli vybrat po které příchutí sáhnout příště, doporučujeme zakoupit sadu sirupů SodaStream PP12 s dvanácti příchutěmi.

Dokoupit ke svému výrobníku můžete i celou řadu náhradních lahví o objemu 500 ml až 1 litr. Ty menší určitě potěší kolekce s motivy z postaviček z filmu Doba ledová. Milovníci barev určitě sáhnou po sadě lahví SodaStream TriPack, jedná se o sadu tří lahví v různých barevných provedeních a o objemu 1 litr. Pokud byste snad raději nějakou střídmou klasiku s jemným designem, můžeme vám nabídnout lahev SodaStream Metal nebol Purple Metal.

Naprosto nedílnou součástí výrobníku sodovky je samozřejmě bombička CO2, kterou rovněž naleznete i u nás! V naší nabídce naleznete i víčka, která můžete jednoduše dokoupit, pokud se vám někam zakutálí. Do své výbavy si můžete pořídit i speciální čistící kartáč na lahve, se kterým vaše lahve SodaStream vyčistíte opravdu dokonale.

© 2023 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang