Všude jako doma. Chemické toalety

Dílna, stavba a zahrada
Chemicka toaleta

Pohodlí na chatě, to není jen gril, slunečník, polohovatelné lehátko anebo chladící box s nápoji stále při ruce. Abyste se cítili dobře, určitě se vyplatí popřemýšlet o nákupu moderních a praktických chemických toalet. Určitě nikomu nevoní pobyt na zapáchajících místech ve společnosti nejrůznějšího hmyzu. Chemické toalety jsou hygienické a ekologické prostředky k tomu, aby jste se skutečně cítili, jako doma.

Chemické toalety nejsou na trhu žádnou novinkou. Lidé už dávno pochopili, že zápach nebo třísky nejsou nic příjemného. Žádné z těchto neduhů klasických suchých WC vás s těmito moderními pomocníky nemůžou ohrozit. Další, neméně důležitou výhodou těchto toalet je jejich velmi snadná možnost přenášení. Takže se s jejich umístěním nemusíte omezit pouze na chaty či chalupy.

Jak funguje chemické WC? Obsluha a údržba je v případě chemických toalet velmi jednoduchá. Toalety sestávají ze dvou snadno a rychle oddělitelných zásobníků, horního pro vodu na splachování a spodního pro odpad. Před použitím se otevře hermetická záklopka zabraňující zápachu a po použití se spláchne několikerým zapumpováním výkonnou pumpičkou se dvěma tryskami. Odpad umístěný ve spodním zásobníku je účinně rozkládán dezinfekčním prostředkem, který ničí bakterie a viry a zabraňuje tvorbě plynů.

V balení chemických toalet je vždy přibaleno také základní příslušenství v podobě desinfekčního prostředku, čistícího prostředku a také speciálního toaletního papíru vhodného právě pro použití u přenosných chemických toalet.

Přenosné chemické toalety jsou skutečně šikovným a praktickým pomocníkem nejen na chatách či chalupách, ale třeba i při kempování nebo na dovolených doma v zahraničí.

© 2024 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang