Výkon a ochrana vlasů – Fén Remington D 5610

Spotřebiče

Praktický a šikovný fén na vlasy do tisícovky? Určitě sen mnoha dívek a dam. Proč však jen snít?! U nás si sen hravě proměníte ve skutečnost a ještě spolu s fénem Remington D 5610 získáte skutečně výkonného kamaráda pro vaše vlasy.

Profesionální vysoušení s ochranou: Fén Protect & Shine Pro Ionic 2000 W (D5610) je zárukou profesionální úpravy vlasů s ochranou, které vaše vlasy požadují. Generátor iontů produkuje o 90% více iontů, které pomáhají redukovat statickou elektřinu a jsou zárukou lesklých vlasů bez krepatění. Keramická a turmalínová mřížka zajistí rychlé vysušení vlasů a rovnoměrnou teplotu po celou dobu vysoušení. Tím chrání vlasy před poškozením extrémně horkým vzduchem. D5610 je k dostání s difusérem pro více objemu a přirozené lokny.

Skromnost Remingtonu D 5610, která je patrná na pohled však rozhodně neplatí pro jeho fukční výbavu. Pyšnit se může výkonem 2000 W. Pro rovnoměrnou teplotu a rychlé vysoušení je pro vás vybaven keramickou i turmalínovou mřížkou. K dispozici budete mít volbu tří různých teplot a dvě rychlosti chodu. Kromě přesně cíleného horkého vzduchu tu je však také studený proud vzduchu pro přesné zafixování účesu.

Že je tento výrobek skutečně velmi kvalitním na trhu dokládá i tříletá záruka pro vás! Vyzkoušejte tento fénovací zázrak z dílny Remington!

© 2023 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang