Vykročte do nového roku s meteostanicí

Dílna, stavba a zahrada

Tento rok se rozmohl módní hit! Mít doma vlastní meteostanici! Zprávy o počasí v televizi jsou vždy nepřesné a neuvádí všechny informace a nepoví vám, jak se máte ráno obléci. Moderní meteostanice dnes nejsou jen vágní, nudné spotřebiče, ale také  i módní doplňky. Mají různé funkce, které v běžném životě určitě oceníte.

Meteostanice Hyundai WSC 1908 Girl disponuje speciální funkci Weather Girl –  na displeji se objevuje dívka oblečená v závislosti na předpovědi počasí a venkovní teploty. Kromě této jedinečné funkei u  Meteostanice Hyundai WSC 1908 Girl naleznete spoustu již běžných funkcí –  budík, datum, hodiny řízené radiovým signálem DCF 77, vnitřní a vnější teplota, předpověd počasí, měření barometrického tlaku a na displeji také můžete zjistit, v jaké fázi se nyní nachází Měsíc. 

Jestli si však myslíte, že vás již tato meteostanice nemá čím překvapit, tak jste na omylu. U Meteostanice Hyundai WSC 1908 Girl naleznete i funkci zaznamenávající západ a východ slunce/Měsíce, historie tlaku a jiné . Součástí balení jsou 3 senzory, které můžete rozmístit kdekoliv po domě, protože dosah senzoru v otevřeném prostoru je 30 metrů.

S Meteostanicí Hyundai WSC 1908 Girl se Již nebudete  muset mořit ranním rozhodováním, jestli si vzít deštník nebo ne. Další pomocníky s předpovědí počasí si můžete vybrat na příslušném patře.

© 2023 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang