Vysavač vždy při ruce

Spotřebiče

Poohlížíte se právě po nějakém malém ručním vysavači? Nechcete ale další “krám” do domácnosti, který za pár měsíců skončí v rohu a bude to jen lapač prachu? V takovém případě by vás mohla zaujmout naše dnešní nabídka, v podobě ručního vysavače Philips FC 6140/01!

Určitě se vám nejednou stalo, že kvůli pár drobečkům se vám nechtělo vytahovat celý vysavač a zápasit s trubkami a hadicí a raději jste mávli rukou? Můžeme vás ujistit, že určitě nejste jediní, ale pojďme to změnit. Pokud totiž budete mít připravený po ruce malý a pohotový aku vysavač, leccos se ve vaší domácnosti může změnit!!

Aku vysavač Philips FC6140/01 je bezsáčkový vysavač se zásobníkem o objemu 0,5 litru a s výkonnou baterií NiMH 3,6 V. Doba chodu je 9 minut a věřte, že celý vysavač je přizpůsoben tomu, aby za těch 9 minut stihl vysát i ty nejmenší prachové částice. Efektivnímu vysávání napomáhá aerodynamický design hubice, která se dostane i do těžko dosažitelných míst. Dvoustupňové cyklónové proudění vzduchu zamezuje proudění prachu zpět do vysavače a udržuje tak stálý a vysoký sací výkon.

Tohoto pomocníka můžete přivenit na zeď za využití držáku nebo díky velké rukojeti ho pověsit. Důležité je, mít ho někde po ruce a žádný drobek nebo nečistotu nenechat zašlapat do koberce. Philips FC6140/01 zanechá vaše prostory opravdu skvostně čisté bez jediného smítka!

© 2023 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang