Vytvoř si svůj svěží nápoj

Domácnost a nábytek

Už Vás nebaví doma skladovat balíky minerálních vod? Chcete ušetřit místo a čas strávený nakupováním různých minerálních nápojů? Pravý čas si koupit SodaStream a vyrobit si přímo doma koktejl podle Vaší chuti.

S prémiovým výrobníkem sody Sodastream PENGUIN připravíte sodovku nebo perlivou limonádu během chvilinky. Výroba nápoje je tak jednoduchá.

Stačí 3 kroky a Váš drink je hotový. Nejdříve naplníte lahve studenou vodou z kohoutku, dále nasytíte vodu CO2 pouhým jedním stisknutím tlačítka, podle chuti přidáte sirup a koktejl je hotový. Jak snadné.

Sodastream Penguin pracuje na mechanickém principu, tedy žádné baterie, žádná spotřeba elektrické energie. Do přístroje se vkládá bombička CO2, díky které vytvoříte až na 80 litrů sodovky. Bombička se klasicky našroubuje a je skryta uvnitř přístroje.

Můžete si také zvolit intenzitu nasycení. K balení Sodastream dostanete 2 ks elegantních skleněných lahví 0,7 l na sodovou vodu. Lahve je možno mýt v myčce. Hermetický uzávěr lahve pomáhá udržet nápoj dlouho nasycený a speciální tvar lahve zajišťuje její dokonalou stabilitu.

Pokud nechcete jen obyčejnou sodu, přilejte si sirup podle vaší chuti a ochucený nápoj je na světě. Ženy ocení i možnost dokoupení mnoha příchutí sirupů “Light” bez cukru. Stačí si jen zvolit ten, který Vám chutná.

© 2023 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang