Využívejte solární energii. Pro nabíjení, svícení anebo zábavu

Domácnost a nábytek

Slunce je mocné a svou energií nám dokáže ohřát a rozpohybovat téměř cokoliv. Solární energii nevyužívají pouze elektrárny či výrobci automobilů a spotřební elektroniky. Nechávají se jí inspirovat také designéři originálních gadgets produktů a věřte, že s nápady přicházejí velmi užitečnými a zábavnými. Posuďte sami. Představujeme vám solární LED klíčenku, solární nabíječku a solárního kraba.

Sluneční energie představuje v nějaké formě drtivou většinu energie, která se na Zemi nachází a využívá. A proto je nejpřirozenější právě tuto energii využívat i v běžném životě. Firmy a výrobci to vědí. Ostatně my také. Proto vám dnes nabízíme několik produktů, které jsou provozovány právě a výhradně díky sluneční energii.

Solární LED klíčenka je výtečný pomocník, když se například stane situace (a všichni víme, že se nestává zrovna zřídka), kdy se třeba vracíte večer domů a jak na potvoru na chodbě nesvítí světlo. Pokud si tuto klíčenku necháte někdy během dne “nabít” sluneční energií, pak vám dobře poslouží právě v takových situacích. A věřte, že její použití se neomezuje pouze na tyto situace. Energie vydrží této baterce dost dlouho i přesto, že je vybavena třemi výkonnými LED diodami. Posvítit si můžete tedy na cokoliv.

iPhone solární nabíječka je primárně určena všem milovníkům a uživatelům multimediálních přehravačů iPhone.  Jejich menší nevýhodou je ovšem ta skutečnost, že jejich baterie nevydrží zrovna dlouho. A jen těžko budete vždy nablízku nějakému zdroji elektrické energie. Nebojte se delších výletů se sluchátkami v uších! Nabijte si tuto speciální iPhone baterii na slunečním světle a za dvě a půl hodiny budete mít dostatek energie pro vašeho multimediálního miláčka. Pokud máte iPhone generace 2G a 3G, máte vyhráno a nedostatek “šťávy” vás už určitě nerozhodí.

Solární krab slouží hlavně k vaší zábavě. Tento krabík je po vystavení slunečnímu záření jako živý a okamžitě začne prozkoumávat okolí, které mu dáte k dispozici. Dokud si nezaleze někam do stínu, bude šmejdit všude kolem. Avšak i když jde o kraba, tento vodu příliš v lásce nemá.

Originální dárky, to jsou v současné době velmi oblíbené produkty a my vám jich nabízíme celou řadu k okamžitému odběru. Navštivte náš obchod a vyberte si další z nich. Udělejte radost sobě a svým známým!

© 2023 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang