Vždy po ruce

Domácnost a nábytek

Je jasné, že nelze mít vždy a všechno hned po ruce. Ale u některého kuchyňského příslušenství by to mělo být vždy pravidlem. Dnes vám představíme jednoduchého pomocníka, který vám v kuchyni pomůže jak zefektivnit vaše činnosti, tak určitě ušetřit i vaše nervy.

Alobal, potravinová folie a papírové kuchyňské utěrky. Tenhle trojboj kuchyňských doplňků nesmí chybět v žádné kuchyni a uchovávání či připrava je bez nich dnes již pro mnohé jen těžko představitelná.

Co si ale všichni umíme představit a často doma zažíváme, je rozmotaný alobal v šuplíku, namočené papírové utěrky na lince a pevně přilepená folie u které celé minuty hledáme její konec. A přesně tohle všechno nás zdržuje od práce, vytváří v kuchyni nepořádek a pěkně nás to štve.

Přitom řešení je poměrně jednoduché – chce to jen vyhlídnout si kousek místa v kuchyni a připevnit tam kuchyňský držák Leifheit 25703 pro folie, alobal, kuchyňské utěrky či sáčky. Značka Lefheit je zárukou kvalitního provedení a dlouhé životnosti.

S tímto držákem snadno a rychle oddělíte folii či alobal požadované délky a uštřítě spoustu času hledáním po šuplíkách.

Pokud byste rádi, aby ve vaší kuchyni zavládl pořádek a vy využili každou chvilku opravdu smysluplně, držák Leifheit 25703 by ve vaši kuchyni rozhodně neměl chybět.

© 2023 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang