Welness a relax přímo u Vás doma

Domácnost a nábytek

Ať už pro odpočinek nebo pro úlevu od bolesti je výborným lékem terapie lávovými kameny. Díky této léčbě dochází k dokonalé regeneraci organismu a mají vysoký terapeutický účinek, o němž věděli už například Mayové před několika tisíci lety.

Tyto příjemné chvíle si můžete vytvořit jednoduše i u Vás doma za použití masážního přístroje Ardes M 242 Wellness kameny. Celá sada obsahuje dohromady 20 různých kamenů, které si snadno nahřejete v zásobníku na vodu, jež lze nastavit dle Vaší libosti na teplotu mezi 44 – 57 °C.

Lávové kameny ovšem neslouží pouze k zlepšení stavu v oblasti páteře, ale můžete je používat k uvolnění všech kloubů, a navíc při této terapii dochází i k uvolňování nervů. Pokud trpíte poruchami spánku, koncentrace či nejste schopni se uvolnit, tak právě Vám doporučujeme masáž lávovými kameny za použití masážního přístroje Ardes M 242 Wellness kameny, jelikož účinek vydrží několik dní po terapii, a pokud budete mít tuto sadu přímo u Vás doma, tak si budete moci masáž dopřát kdykoliv se Vám zamane!

© 2023 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang