Zábava na celý den

Pro děti

Chcete zabavit své neposedné ratolesti a nevíte si rady? Máte rodinný dům nebo chatu? Pořiďte jim nafukovací atrakci, od které nebudou chtít odejít. Zábavní centra pro děti jsou mnohdy přecpané a za vstupné je až nechutně předražené. Bezpečí Vám nikdo nezaručí, díky přeplněným atrakcím. Vyřešte to jinak.

Pořiďte si Nafukovací skákací hrad Hecht 59314 a nebudete litovat. Nafukovací skákací hrad se stane tím pravým potěšením pro vaše děti. Atrakce obsahuje bezpečnostní prvky v podobě ochranných sítí a mantinelů, takže se nemusíte bát, že by se vaše dítě zranilo. Skákací část hradu je vyrobena z odolného laminovaného PVC a zbylé části z nylonu. Neustálý přísun vzduchu, který zajišťuje elektrický fukar 230V/50Hz, zaručuje pevný a stálý tvar hradu. Není nutno mít elektrický fukar zapojený neustále, avšak nezaručí Vám to jeho stálou pevnost. Proud vzduchu z fukaru udržuje atrakci trvale nafouknutou a to i při jejím náhodném (menším) protržení. Elektrický fukar je součástí balení, není nutno ho dokupovat. Hrad je pro stabilitu upevněn zemnícími kolíky.

Montáž je velmi jednoduchá. Stačí hrad rozbalit, zapojit elektrický fukar a do 2 min máte hrad postavený. To samé i při skládání. Hrad stačí jen jednoduše vypustit, složit do krabice a je hotovo. Maximální hmotnost vynaložená na nafukovací hrad je 90 kg. Doporučujeme skákací hrad Hecht 59314 využít pouze pro děti.

Skákací atrakce přinášejí spoustu radosti dětem při oslavách narozenin, rodinných oslavách, zahradních setkání přátel a podobných příležitostech. A vy budete mít chvilku pro sebe!

© 2023 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang