Začněte se připravovat na teplejší počasí

Spotřebiče

Jak co nejlépe uvítat snad už vyšší teploty spojené s blížícími se jarními měsíci? Odhoďte kulichy a přivítejte teplo krátkým sestřihem.

Nejlepší způsob, jak vytvořit slušivý krátký účes, je pomocí zastřihovače vlasů. Zastřihovač vlasů Remington HC 5750 splní všechny Vaše představy. Střihací nože jsou vyrobeny z titanu a čepele jsou samoostřící, zastřihovač Vám tak bude sloužit mimořádně dlouhou dobu.

Pokud by se i přesto cokoliv pokazilo, bude Vám k dispozici záruka na dobu dokonce celých tří let! Spolu se samotným zastřihovačem dostanete dva hřebeny s patnácti uzamykatelnými nastaveními, díky který budete moci zastřihnout vlasy na délku od jednoho až do dvaačtyřiceti milimetrů. V balení najdete i jeden hřeben vhodný na úpravu strniště.

Zastřihovač vlasů Remington HC 5750 vydrží až 40 minut v bezkabelovém provozu, na jedno nabití tak spolehlivě baterie vystačí i na vytvoření toho nejnáročnějšího účesu. Pokud by se i přesto baterie vybila, je možné zastřihovač nabít pomocí přiloženého USB kabelu.

V příslušenství dále naleznete i štětec na očištění, olejovou lahvičku, nabíjecí stojan a skladovací pouzdro. Aby se zastřihovač dobře držel v ruce, má rukojeť neklouzavý povrch a pro snadnější manipulaci je nastavená délka požadovaného účesu podsvícená.

Dlouhá životnost, vynikající kvalita, jednoduchý a tichý provoz a snadná údržba – to vše a ještě víc je předností  Zastřihovače vlasů Remington HC 5750.

© 2023 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang